Záruka vrácení peněz

Máte jistotu ve svém výběru?

Zajistíme vám bezstarostný nákup. Pokud po doručení zjistíte, že produkt nesplňuje vaše očekávání, je možné jej vrátit v původním stavu a my vám vrátíme celou částku. V Samovydávání klade velký důraz na spokojenost našich zákazníků, a proto poskytujeme snadný proces vrácení zboží.
Navštivte stránku konkrétního produktu a využijte možnost požádat o bezplatnou konzultaci. Po obdržení vašeho požadavku se můžete dohodnout na detailech vrácení produktu. Pro oznámení vašeho rozhodnutí nás prosím kontaktujte na e-mail info@info@samovydavani.cz. Pokud je produkt ve svém originálním, neotevřeném a nepoužitém stavu, můžete od kupní smlouvy odstoupit během 14 dní od jeho přijetí. Celková vrácená částka bude zahrnovat i poštovné v případě vrácení celé objednávky. Při vrácení části objednávky se vrátí jen cena za vrácené zboží.

Do 14 dní od obdržení vráceného zboží zkontrolujeme jeho stav a zahájíme proces vrácení peněz na účet, který specifikujete. Informace o vrácení peněz vám poskytneme e-mailem nebo telefonicky.

V případě platby kartou bude vrácená částka převedena zpět na kartu, která byla pro platbu použita, pokud je karta stále aktivní.

Pro platby na dobírku nebo bankovní převod, prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu a mějte připraveny tyto údaje:

  • IBAN
  • Číslo účtu
  • Jméno majitele účtu
  • SWIFT/BIC kód

Výjimky z možnosti vrácení:

  • kosmetické produkty a ostatní výrobky, které byly otevřeny nebo použity a přišly do kontaktu s pokožkou (např. použitá zubní pasta, deodoranty atd.);
  • doplňky stravy, které byly otevřeny a/nebo částečně spotřebovány.

Kontaktní údaje

Pro jakékoliv dotazy týkající se odstoupení od smlouvy bez udání důvodů nás prosím kontaktujte na info@info@samovydavani.cz.

Dělnická 643/40, 170 00 Praha 7, Česká republika

Otevírací doba: pondělí až pátek 9:00 – 17:00